napisz do nas

Related Posts

tel. 71 3689 601 fax 71 3689 219
Plac Ludwika Hirszfelda 12, 53-413 Wrocław
napisz do nas
Home  /  Kontakt
DANE KONTAKTOWE

Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii

 

Plac Ludwika Hirszfelda 12,

53-413 Wrocław

NIP 899 22 28 100
REGON 000290096

 

tel. 71 3689 601
fax 71 3689 219

adres e-mail:

dcopih@dcopih.pl

 

KOORDYNATORZY OPIEKI ONKOLOGICZNEJ
MIĘSAKI, CZERNIAKI, RAK SKÓRY

Agnieszka Skrzeczkowska

skrzeczkowska.agnieszka@dco.com.pl

669 220 073

Aneta Rozmyślak

rozmyslak.aneta@dco.com.pl

669 220 651

 

HEMATOLOGIA

Natalia Winciorek

natalia.winciorek@dcopih.pl

782 999 714

Sylwia Szerszoń

sylwia.szerszon@dcopih.pl

782 999 714

 

NOWOTWORY NARZĄDÓW RODNYCH

Małgorzata Kawalec

kawalec.malgorzata@dco.com.pl

669 220 350

Małgorzata Piórek

piorek.malgorzata@dco.com.pl

726 100 372

Monika Tokarska 

tokarska.monika@dco.com.pl

726 100 281

 

PREZWÓD POKARMOWY

Pelagia Obolewicz

obolewicz.pelagia@dco.com.pl

669 220 116

Mariola Sopańska

sopanska.mariola@dco.com.pl

669 220 646

Paulina Jagodzińska 

jagodzinska.paulina@dco.com.pl

885 300 258

 

RAK PIERSI

Monika Symonowicz

monika.symonowicz@dcopih.pl

781 440 195

Ewa Mikosik

ewa.mikosik@dcopih.pl

669 220 473

Justyna Płatosz

justyna.platosz@dcopih.pl

669 220 309

Aneta Tworzydło 

aneta.tworzydlo@dcopih.pl

669 220 418

 

RAK PŁUC LOKALIZACJA  PL. L. HIRSZFELDA

Magdalena Weiss

weiss.magdalena@dco.com.pl

726 100 389

Anna Kubicka 

anna.kubica@dcopih.pl

885300186

Magdalena Czupryn

m.czupryn@dcchp.pl

669-220-076

 

RAK PŁUC LOKALIZACJA  UL. GRABISZYŃSKA

Beata Sobko

Rak Płuc (lokalizacja ul. Grabiszyńska)

b.sobko@dcchp.pl

669 220 686

Anna Jajuga

Rak Płuc (lokalizacja ul. Grabiszyńska)

anna.jajuga@dcopih.pl

781 440 239

Anna Śniecińska

Rak Płuc (lokalizacja ul. Grabiszyńska)

anna.sniecinska@dcopih.pl

502 216 846

Malwina Kibało

Rak Płuc (lokalizacja ul. Grabiszyńska)

malwina.kibalo@dcopih.pl

781 440 260

Urszula Motowidło

Rak Płuc (lokalizacja ul. Grabiszyńska)

urszula.motowidlo@dcopih.pl

609 904 547

Patrycja Bełczącka

Rak Płuc (lokalizacja ul. Grabiszyńska)

patrycja.belczacka@dcopih.pl

781 440 241

Aleksandra Koksanowicz

Rak Płuc (lokalizacja ul. Grabiszyńska)

aleksandra.koksanowicz@dcopih.pl

663 674 527

Monika Rowska

Rak Płuc (lokalizacja ul. Grabiszyńska)

monika.rowska@dcopih.pl

              -

 

KOORDYNATOR PACJENTÓW Z UKRAINY

Wira Urbanik

wira.urbanik@dcopih.pl

781 440 257

 

UROLOGIA

Ewa Jaworska 

jaworska.ewa@dco.com.pl

669 220 592

Renata Jabłońska 

Urologia /Nowotwory neuroendokrynne

jablonska.renata@dco.com.pl

669 220 535

 

GŁOWA I SZYJA - NOWOTWORY OŚRODKOWEGO UKŁADU NERWOWEGO

Katarzyna Hamera

hamera.katarzyna@dco.com.pl

669 220 071

 

KONTAKT DLA MEDIÓW
RZECZNIK PRASOWY
Monika Kowalska
tel. 781 440 144
STRONY ŁĄCZĄCYCH SIĘ JEDNOSTEK
DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII WE WROCŁAWIU

 https://www.dco.com.pl/

 
DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM CHORÓB PŁUC WE WROCŁAWIU

 https://dcchp.pl/

Rejestracja do poradni DCOPiH: 
LOKALIZACJA GRABISZYŃSKA 105, 53-439

Rejestracja do poradni specjalistycznych Call Center: 459  599  001

Rejestracja internetowa: rejestracja-pulmonologia@dcopih.pl

Rejestracja do Poradni Hematologicznej i Immunologicznej: 782 999 703

LOKALIZACJA: PL. L. HIRSZFELDA 12, 53-413 WROCŁAW

Rejestracja do poradni specjalistycznych Call Center

– 71/36-89-571– 71/36-89-572-71/36-89-270-71/36-89-274– 71/36-89-483Rejestracja na badania diagnostyczne ze skierowaniem

71/36-89-544Rejestracja na badania diagnostyczne piersi ze skierowaniem71/36-89-559

Masz problem z dodzwonieniem się – napisz e-mail: rejestracja-hirszfelda@dcopih.pl, oddzwonimy.

 

Rejestracja na badania diagnostyczne piersi skrynningowe

(bez skierowania/ program prof. co dwa lata) 

71/36-89-566Rejestracja do Poradni Genetycznej :

pn. śr. pt. w godz.12-14:00

 71/36-89-467

Skip to content