napisz do nas

Related Posts

tel. 71 3689 601 fax 71 3689 219
Plac Ludwika Hirszfelda 12, 53-413 Wrocław
napisz do nas
Home  /  PROJEKT ONKOSCOPE
Drogi Pacjencie!
Jeśli jesteś już leczony w DCOPiH w ramach KARTY DILO (Karta Diagnostyki Leczenia Onkologicznego), możesz się zarejestrować na kolejną wizytę specjalistyczną pod numerami telefonu:
tel. 71 36 89 270
tel. 71 36 89 571
tel. 71 36 89 572
Jeśli jesteś nowym pacjentem DCOPiH, możesz zgłosić się bezpośrednio drogą telefoniczną lub internetową – wystarczy wejść na stronę: www.dilo.dco.com.pl/dilo/ lub wysłać do nas SMS na numer telefonu: 661 000 189 wpisując numer karty DILO.
O projekcie Onkoscope:

Miło nam poinformować, iż z dniem 8 lipca b.r. ruszył nasz nowy projekt OnkoScope. OnkoScope to system, który ma wspomóc i zagwarantować sprawną komunikację pomiędzy Pacjentem, jednostkami Podstawowej Opieki Zdrowotnej a specjalistycznymi oddziałami Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu. Istotną funkcją takiego rozwiązania jest możliwość śledzenia ścieżki leczenia Pacjenta tak, aby możliwe było zagwarantowanie odpowiednich terminów leczenia, jakie nakłada na Lekarzy tzw. pakiet onkologiczny.

Pacjent może zgłosić się do nas bezpośrednio drogą internetową lub telefoniczną. Wystarczy wejść na stronę www.dilo.dco.com.pl lub wysłać bezpośrednio do nas SMS na numer telefonu 661 000 189 wpisując numeru karty DILO.

Otrzymując zgłoszenie, oddzwonimy najszybciej jak to tylko możliwe i zaoferujemy termin wizyty, na której Pacjent pozna dalsze kroki naszego wspólnego działania. Z uwagi na to, że jesteśmy placówką państwową, koszty diagnostyki oraz leczenia pokryje NFZ.

Z systemu mogą korzystać również bezpłatnie wszyscy Lekarze, którzy podpiszą odpowiednią umowę z naszym Centrum oraz Pacjenci, którzy otrzymają od swojego Lekarza pierwszego kontaktu kartę DILO (Kartę Diagnostyki Leczenia Onkologicznego).

Skip to content