napisz do nas

Related Posts

tel. 71 3689 601 fax 71 3689 219
Plac Ludwika Hirszfelda 12, 53-413 Wrocław
napisz do nas
Home  /  KONKURSY   /  DYREKTOR DOLNOŚLĄSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII, PULMONOLOGII I HEMATOLOGII 53-413 Wrocław, pl. Hirszfelda 12 OGŁASZA ZMIANĘ MIEJSCA I TERMINU SKŁADANIA OFERT w KONKURSIE OFERT poprzedzającym zawarcie umowy na udzielanie świadczeń i pełnienie funkcji Kierownika projektu/ Głównego Badacza w Projekcie PRAISE-U (PRostate Cancer Awareness and Initiative for Screening in the European Union) finansowanym z Programu EU4Health dla ochotników z województwa dolnośląskiego.

DYREKTOR DOLNOŚLĄSKIEGO CENTRUM ONKOLOGII, PULMONOLOGII I HEMATOLOGII 53-413 Wrocław, pl. Hirszfelda 12 OGŁASZA ZMIANĘ MIEJSCA I TERMINU SKŁADANIA OFERT w KONKURSIE OFERT poprzedzającym zawarcie umowy na udzielanie świadczeń i pełnienie funkcji Kierownika projektu/ Głównego Badacza w Projekcie PRAISE-U (PRostate Cancer Awareness and Initiative for Screening in the European Union) finansowanym z Programu EU4Health dla ochotników z województwa dolnośląskiego.

ZMIANA MIEJSCA I TERMINU KONKURSU SKŁADANIA OFERT w KONKURSIE OFERT poprzedzającym zawarcie umowy na udzielanie świadczeń i pełnienie funkcji Kierownika projektu _Głównego Badacza w Projekcie PRAISE-U

Skip to content